weber kontaktai

Kontaktai

Susisiekite

Rekvizitai

UAB "Saint-Gobain statybos gaminiai"
Įmonės kodas: 111570853
PVM mokėtojo kodas: LT115708515
Administracija
Mėnulio g. 7, LT 04326 Vilnius
Tel.:  +370 5 230 1118
El.paštas:    info.lt@saint-gobain.com
Gamybinis padalinys Kaune (Weber mišinių gamykla)
Alytaus g. 12A, LT-54479 Neveronys, Kauno raj. 
Kertupio g. 61, Neveronys, Kauno raj. (pasikrovimo vieta)
Tel.:  +370 37 375 111
Gamybinis padalinys Šiauliuose (Fibo blokų gamykla)
Dvaro g. 162F, LT-76197, Šiauliai
Tel.:  +370 41 544 505
Logistikos sandėlis
Eišiškių pl. 8A, LT-02184 Vilnius
Tel.:  +370 616 30836

Kontaktai

Administracija

Mart Arro
Generalinis direktorius
mart.arro@saint-gobain.com 
Simonas Masalskas
Veiklos direktorius
simonas.masalskas@saint-gobain.com
Ingrida Kemėšienė
Saugos ir žmogiškųjų išteklių vadovė
Tel.:     +370 5 211 1542   
Mob.:    +370 610 04708
ingrida.kemesiene@saint-gobain.com

Pardavimai ir marketingas

Žygimantas Šarmavičius
Weber ir Fibo produktų grupės pardavimų vadovas
Tel.: +370 5 211 1543 
Mob.: +370 6 162 6156
zygimantas.sarmavicius@saint-gobain.com
Raimondas Kakarikas
Pardavimų atstovas
Mob.: +370 687 47661
raimondas.kakarikas@saint-gobain.com
Remigijus Ciesiūnas
Projektų vadovas
Tel.: +370 5 211 1546 
Mob.: +370 686 43119
remigijus.ciesiunas@saint-gobain.com
Kęstutis Puišys
Klientų grupės vadovas 
Tel.: +370 5 211 1548 
Mob.: +370 674 39910
kestutis.puisys@saint-gobain.com
Jaunius Ruzgas
Klientų grupės vadovas
Tel.: +370 5 263 8683 
Mob.: +370 614 04590
jaunius.ruzgas@saint-gobain.com
Renata Kvietkutė
Marketingo specialistė
Tel.: +370 5 211 1548
Mob.: +370 606 48924
renata.kvietkute@saint-gobain.com

Logistika ir klientų aptarnavimas

Užsakymų priėmimas
uzsakymai@saint-gobain.com
Simonas Kačinskas
Klientų aptarnavimo ir logistikos vadovas
Tel.:     +370 5 230 1103
Mob.:   +370 613 03445
simonas.kacinskas@saint-gobain.com
Romualdas Ubonis
Fibo grupės klientų aptarnavimo vadovas
Tel.:     +370 5 230 1103
Mob.:   +370 686 43120
romualdas.ubonis@saint-gobain.com 
Rimvydas Migonis
Logistikos vadybininkas
Tel.:     +370 37 37 5883
Mob.:   +370 685 35729
rimvydas.migonis@saint-gobain.com

Gamyba

Ain Inno
Gamybos direktorius
ain.inno@e-weber.ee
Audrius Gricius
Fibo gamyklos direktorius
Mob.:   +370 616 26167
audrius.gricius@saint-gobain.com
Asta Juškytė
Weber gamyklos laboratorijos vadovė
Tel.:     +370 37 37 5111
Mob.:   +370 685 33252
asta.juskyte@saint-gobain.com
Vilma Daukšienė
Sandėlio vadovė
Tel.:     +370 37 37 5111
Mob.:   +370 650 15066
vilma.dauksiene@saint-gobain.com