weber kontaktai

Kontaktai

Susisiekite el. paštu

Susisiekite telefonu

Užpildykite kontaktinę formą ir mes su Jumis susisieksime!

Kontaktinė forma

Padalinių adresai

UAB "Saint-Gobain statybos gaminiai"

Įmonės kodas: 111570853

PVM mokėtojo kodas: LT115708515

Administracija

Mėnulio g. 7, LT 04326 Vilnius
Tel.:  +370 5 230 1118
El.paštas:    info.lt@saint-gobain.com

Gamybinis padalinys Kaune (Weber mišinių gamykla)

Alytaus g. 12A, LT-54479 Neveronys, Kauno raj. 
Kertupio g. 61, Neveronys, Kauno raj. (pasikrovimo vieta)
Tel.:  +370 37 375 111

Gamybinis padalinys Šiauliuose (Fibo blokų gamykla)

Dvaro g. 162F, LT-76197, Šiauliai
Tel.:  +370 41 544 505

Logistikos sandėlis

Eišiškių pl. 8A, LT-02184 Vilnius
Tel.:  +370 616 30836

Administracija

Mart Arro
Generalinis direktorius
mart.arro@saint-gobain.com 

Ingrida Kemėšienė
Saugos ir žmogiškųjų išteklių vadovė
Tel.:     +370 5 211 1542   
Mob.:    +370 610 04708
ingrida.kemesiene@saint-gobain.com

Aurelija Gavėnavičė
Biuro administratorė
Tel.:     +370 5 230 1118  
Mob.:    +370 688 11507
aurelija.gavenavice@saint-gobain.com

Pardavimai ir marketingas

Simonas Masalskas
Veiklos direktorius
tel.: +370 5 211 1613 
simonas.masalskas@saint-gobain.com

Ryšard Barkovski
Fibo produktų grupės vadovas
tel.: +370 5 211 15 47
mob. tel.: +370 685 37273
ricardas.barkovski@saint-gobain.com

Žygimantas Šarmavičius
Weber mišinių grupės vadovas, Vilniaus ir Šiaulių regionas
Tel.: +370 5 211 1543 
Mob.: +370 6 162 6156
zygimantas.sarmavicius@saint-gobain.com

Remigijus Ciesiūnas
Projektų vadovas
Tel.: +370 5 211 1546 
Mob.: +370 686 43119
remigijus.ciesiunas@saint-gobain.com

Andrius Popkis
Projektų vadovas, Kauno ir Klaipėdos regionas 
Tel.: +370 5 241 1797 
Mob.: +370 687 47661
andrius.popkis@saint-gobain.com

Kęstutis Puišys
Projektų vadovas 
Tel.: +370 5 211 1548 
Mob.: +370 674 39910
kestutis.puisys@saint-gobain.com

Jaunius Ruzgas
"Saint-Gobain" sisteminių projektų pardavimų atstovas 
Tel.: +370 5 263 8683 
Mob.: +370 614 04590
jaunius.ruzgas@saint-gobain.com

Renata Kvietkutė
Marketingo specialistė
Tel.: +370 5 211 1548
Mob.: +370 606 48924
renata.kvietkute@saint-gobain.com

Logistika ir klientų aptarnavimas

Užsakymų priėmimas
uzsakymai@saint-gobain.com

Simonas Kačinskas
Klientų aptarnavimo ir logistikos vadovas
Tel.:     +370 5 230 1103
Mob.:   +370 613 03445
simonas.kacinskas@saint-gobain.com

Romualdas Ubonis
Fibo grupės klientų aptarnavimo vadovas
Tel.:     +370 5 230 1103
Mob.:   +370 686 43120
romualdas.ubonis@saint-gobain.com 

Rimvydas Migonis
Logistikos vadybininkas
Tel.:     +370 37 37 5883
Mob.:   +370 685 35729
rimvydas.migonis@saint-gobain.com

Gamyba

Ain Inno
Gamybos direktorius
Tel.:   +372 620 9510
ain.inno@e-weber.ee

Audrius Gricius
Fibo gamyklos direktorius
Tel.:     +370 41 54 4505
Mob.:   +370 616 26167
audrius.gricius@saint-gobain.com

Asta Juškytė
Weber gamyklos laboratorijos vadovė
Tel.:     +370 37 37 5111
Mob.:   +370 685 33252
asta.juskyte@saint-gobain.com

Vilma Daukšienė
Weber gamyklos biuro ir AHS koordinatorė
Tel.:     +370 37 37 5111
Mob.:   +370 650 15066
vilma.dauksiene@saint-gobain.com